Menu serwisu
Informacje
O Związku
Struktura
Statut
Przystąpienie do związku
Prawo
Linki
Ochrona Prawna
Ubezpieczenia
Wypoczynek
Druki do pobrania
Szukaj
Kontakt
Galeria
Terminarz
Podziękowania
Wrzesień 2010 Październik 2010
Ni Po Wt Śr Cz Pi So
Tydzień 35 1 2 3 4
Tydzień 36 5 6 7 8 9 10 11
Tydzień 37 12 13 14 15 16 17 18
Tydzień 38 19 20 21 22 23 24 25
Tydzień 39 26 27 28 29 30
Informacje
lip 02 2010
Pismo Premiera do funkcjonariuszy. PDF Drukuj E-mail
piątek, 02 lipiec 2010
Prosimy o zwracanie się raportami do przełożonych o włączenie pisma Premiera do akt osobowych.
                  Koleżanki i Koledzy Policjanci !!!
              
           W mijającym tygodniu Pan Premier Rządu Rzeczypospolitej wydał polecenie dostarczenia f-szom Policji i innych służb pisma zapewniającego o niezbywalności praw nabytych w kontekście emerytur mundurowych.
W związku z tym Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Policjantów kol. Antoni Duda poprosił o zwracanie się do przełożonych właściwych do spraw osobowych w formie raportu, aby przedmiotowe pismo włączyć do akt osobowych, jako gwarancję nienaruszalności naszych praw.
Wychodząc na przeciw tej prośbie, zwracamy się do koleżanek i kolegów o występowanie z raportami w tej sprawie.

                                     Poniżej wzór raportu!!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 asp...................................                                      .......................  2010-07-02
.........................................
.........................................




                                                                          Pan Komendant
                                                                           ........................ Policji
                                                                          w ............................
.                                                                                           
                                                                         
                                                                        




                                            R  A  P  O  R  T

  

                                                                                 
           Zwracam się do Pana Komendanta, jako przełożonego właściwego do spraw osobowych z prośbą o włączenie do moich akt osobowych, pisma Pana Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska, jakie otrzymałem w dniu ............................ roku z jego polecenia.

W jego treści Pan Premier daje mi gwarancję nienaruszalności praw nabytych dot. warunków mojego odejścia na emeryturę i naliczeń finansowych z tym związanych.

Żywię nadzieję, że Pan  Donald Tusk, jako Premier Rządu Rzeczypospolitej Polskiej i przełożony wyższego szczebla, jest pewnym gwarantem opisanych w piśmie warunków, a jego zapewnienia w nim zawarte, są dla mnie  i mojej przyszłości bardzo istotne.




                                                         Z poważaniem :

< Poprzedni   Następny >
W skrócie
Sonda
Czy należysz do NSZZP ?
  
Licznik odwiedzin
Online - 8 .

Odwiedzin - 2110